מי אמר שחיפה היא עיר מנומנמת? תנופת בנייה ופיתוח מואצת בעיר הכרמל היא אות וסימן לביקוש הער והגובר של אנשים בכלל ושל זוגות צעירים בפרט להתגורר בה. אבל על התפתחותה ופתיחותה עשויים להעיד גם גידול בהיצעים בתחומים אחרים, רבים ומגוונים, בעיר שבה מצויים בין היתר הטכניון, אוניברסיטת חיפה, חופים, תיאטרון, מופעים, בתי קולנוע, קבוצות ספורט ייצוגיות ועוד.
 

בתי יוקרה רבים בחיפה מבוקשים בשנים האחרונות הן למטרות קנייה ורכישה והן למטרות השכרה (לתקופות ארוכות או קצרות). מבט ממעוף הציפור על חיפה יגלה כי העיר מתפתחת מכל הכיוונים כאשר שכונות יוקרה בה מהוות יעד מועדף לבעלי יכולות אבל לא בהכרח רק להם. על מנת לאתר את הנכס המתאים לכם ביותר, רצוי להסתייע בשירותיה של סוכנות תיווך ותיקה אשר בקיאותה העמוקה בשוק הנדל"ן בכלל ובמצב שוק זה בחיפה בפרט מאפשרת להציע לכם את בית היוקרה האטרקטיבי ביותר והמתאים עבורכם. האמרת מחירי הדירות בשנים האחרונות גורמת להיווצרותן או להתפתחותן של שתי מגמות במקביל: קושי לרכוש דירות מזה וביקוש גובר להן מזה. יש המבקשים לרכוש בתי יוקרה בישראל כהשקעה לטווח ארוך. ביקוש וחיפוש נכס להשקעה עשוי להעמיד את המחפשים בנקודת יציאה למסע שעלול להימשך זמן רב ולהערים קשיים על ההולכים בו. חברת תיווך נדל"ן מקצועית ומנוסה עשויה להקל על אותם אנשים ולאתר עבורם בתי יוקרה במקומות בהם יש שירותים קהילתיים חשובים או סמוכים לאזורים שלגביהם קיים צפי שהם ייהפכו לאזורים מבוקשים לבנייה בעתיד. 


כדאי לזכור כי בעיר חיפה נערכים מעת לעת לא מעט ועידות, קונגרסים, תערוכות, כנסים, פסטיבלים וכו' ובתקופות אלה יש, כצפוי, ביקוש גבוה להשכרת דירות אבל מגמת גידול הביקוש להשכרת בתי יוקרה בחיפה אינה מותנית בקיומם ואינה תלויה בהם. בנוסף, חיפה היא עיר תיירותית מובהקת אשר מהווה מוקד מבוקש עבור תיירים רבים הפוקדים אותה מדי שנה בשנה, בקביעות ובהתמדה, נהנים ממזג האוויר הנעים והחמים השורר בה במשך רוב חודשי השנה, מהכרמל, מהים, משכיות החמדה של הטבע והנוף ומהתרבות הססגונית והעשירה. על מנת למקסם את הסיכוי להשיג את בית החלומות היוקרתי שלכם, אם לצורך קנייה או מכירה שלו ואם להשכרתו או לשכירתו, חשוב להסתייע בשירותיהם של בעלי מקצוע אמינים והגונים, אשר חתומים על קוד אתי מחייב.


  • מאפיינים