עומדים להיכנס בקרוב לנכס המיוחל שלכם? כדי שתוכלו להתחיל את הפרק החדש בחיים ברגל ימין, חשוב לדאוג כי האווירה בכניסה אל הנכס תהיה נעימה וחיובית. בסיקור להלן ננסה להסביר כיצד דווקא ניקוי יסודי של ריפודים מהווה צעד חשוב וחיוני ביותר לטובת הכניסה לנכס החדש, כי לעיתים דווקא פעולות קטנות ושוליות יחסית עשויות לעשות את ההבדל הגדול מבחינת ההרגשה האישית ויגרום לכך שתוכלו להיכנס לדירה החדשה עם חיוך אמיתי מרוח על הפנים.
 
מדוע חשוב לנקות ריפודים וספות לפני אכלוס הדירה?
א. נכנסתם לדירה שכורה מרוהטת? עצם העובדה שמרבית הריהוט הנדרש קיים בדירה מאפשר שקט נפשי, אך האם אתם יודעים מי היה בדירה לפניכם? ככל הנראה שלא בדיוק ולכן מוטב לבצע ניקוי יסודי של הספות והריפודים בדירה, כך תוכלו למנוע מעצמכם מצבים של אי נעימות כאשר תשבו על הספה שהיא לא "הספה שלכם". ברגע שתנקו את הספה בצורה יסודית, תוכלו לדעת כי זה לא באמת משנה מי ישב עליה לפני כן. תוכלו לשבת על הספה ולדעת כי עשיתם כל מאמץ בכדי לנקות אותה היטב.
 
ב. בחלק לא קטן מהמקרים, הדיירים שנכנסים לדירה שכורה רוצים להרגיש הכי בבית שיש, אך הרהיטים הקיימים עשויים להיות מעט דהויים והרבה פחות מזמינים. איך תוכלו לשנות את האווירה? על ידי ניקוי יסודי של הריפודים ושל הספות בדירה, כך תוכלו להפוך גם רהיטים ישנים ומוכתמים לרהיטים חדשים ומזמינים. כל אורח שייכנס אליכם לבית, יוכל לחשוב כי מדובר על רהיטים שאתם קניתם בעצמכם - אומנם זוהי לא תמונת המצב האמיתית, אך בפועל זה מה שהם יחשבו כאשר הם ייכנסו לדירה.
 
הרהיטים לא שלי... מדוע שאנקה אותם?
חלק לא קטן מהאנשים שנכנסים לדירה מרוהטת בשכירות יטענו כי אין להם באמת סיבה לשלם מכספם בכדי לנקות באופן יסודי את הספות ואת הריפודים, אך ניקוי שלאלו לא נועד כדי לרצות את בעל הנכס, אלא נועד כדי לאפשר לכם להרגיש בנוח. את הפעולה הזאת אתם מבצעים אך ורק בשביל עצמכם, ולא בשביל אף אחד אחר - אם תתייחסו למצב בצורה הזאת, תוכלו להבין כי האינטרס הוא לגמרי אינטרס שלכם!
 
למה לא לנקות כדאי ספות או ריפודים באופן עצמאי?
כאשר אתם מחליטים אתם רוצים לבצע ניקוי יסודי, עליכם לקחת בחשבון כי התוצאה הסופית היא חשובה מאין כמותה. ברגע שתבצעו את הניקוי בעצמכם, עליכם לקחת בחשבון כי מדובר על ניקוי שלא יהיה קרוב לוודאי באיכות הנדרשת. בכל זאת ישנו סיכוי סביר כי הרהיטים יהיו מאוד מלוכלכים והכלים העומדים לרשותכם לטובת המשימה מאוד מוגבלים. חברת ניקיון מקצועית אשר מתמחה בניקוי ספות וריפודים, תשיג את התוצאה המיוחלת האמיתית שחלמתם עליה.  

  • מאפיינים