בין אם יש לכם נכס למכור ובין אם אתם בעצמכם מחפשים נכס יוקרתי לרכישה (או רק עבור השכרה), נראה שגם אתם עומדים מול שתי שאלות מרכזיות: מה בדיוק מחפשים ולאיזה משרד תיווך רצוי לפנות כדי להפוך את הרצון למציאות מיטבית שעונה כראוי על כל צורך, דרישה וחלום נדל"ני. אי לכך לצד העובדה שעל השאלה הראשונה רק אתם יכולים לענות, נסייע לכם להבין כיצד נכון לענות על השאלה השנייה - זו שמטרידה לא מעט אנשים שנמצאים בסיטואציה דומה לשלכם.

החשיבות הגדולה שמאחורי בחירה נכונה
רגע לפני שנסביר כיצד נכון לבחור משרד תיווך שמתמחה בדירות יוקרה, נעצור להסביר מדוע מדובר במשימה כה חשובה. ובכן ליווי מקצועי יכול למנוע מכם לסגור עסקה לא כדאית, יכול לסייע להבין את כל התמונה (כולל כמה הנכס יהיה שווה בעוד כמה שנים והאם הנכס רשום כדין), יכול למנוע מכם להאריך את תהליך החיפוש שלא לצורך, יכול לחסוך לכם כסף רב בעת החתימה על החוזה, יכול לסייע למקד את ההחלטה שנוגעת לסוג הנכס שמחפשים, יכול להפנות לשלל אופציות מדהימות שכלל לא הייתם מודעים לקיומן ואף עשוי להעביר אתכם תהליך (שלא פעם נחשב מאוד מתוח) באופן רגוע ונעים.

מקבלים המלצות ובודקים אותן בקפידה!
אז כיצד אם כן בוחרים משרד תיווך בשנת 2020? ובכן ראשית בוחנים המלצות ופה אנו מבקשים לחדד. אם קיבלתם המלצה מחבר אין זה מספיק כדי לקבל החלטה ואם רשמתם בשורת החיפוש בגוגל "משרד תיווך דירות יוקרה" והגעתם ל3 תוצאות ראשונות, הרי שגם אז אין זה אומר שמדובר בהמלצה אמינה. כיצד אם כן ניתן להסתמך על המלצות? ובכן יש לאסוף כמה שיותר המלצות זהות ולהריץ בדיקה נוספת ברשת ובין מכרים. כך למשל אם תמצאו ברשת מספר כתבות אוהדות, או אם תיכנסו לפורום בנושא ותמצאו בו פידבקים חיוביים, הרי שבהחלט מדובר בהמלצות שמעניקות תחושה טובה להתקדם לשלב הבא.

עורכים ביקור בית ונשארים לקפה...
היו בטוחים שמשרד תיווך שמתמחה בקטגוריית בתי יוקרה מחזיק באתר מקצועי. היכנסו לאתר ותבחנו מיהם אנשי הצוות, אלו שירותים מוצעים, מהו אחוז ההצלחות וכמובן אלו דירות עומדות על הפרק. לאחר שביצעתם את שני השלבים האלו יש לעבור לשלב הבא: לבחון חיבור אישי, וזאת ע"י שיחת היכרות. בשיחה יש לבדוק עד כמה השיח מקצועי, מכווין ומביע בקיאות בתחום בתי יוקרה. כמו כן, בשלב זה יש להקשות ולהציף מגוון שאלות נוספות. ראוי לשאול כיצד עובד התהליך, מהי המגמה הנדל"נית כיום, אלו בדיקות רקע מבצעים (הן על הנכס, הן על המוכר והן על השוכר), כמה שנים העסק מתמחה בבתי יוקרה, מהו הרקע המקצועי של המתווכים, מהו התהליך המשפטי שנדרש לעבור על מנת לסגור עסקה וכדומה. בהנחה והתשובות נשמעות מקצועיות, יש לשאול אודות המחיר ולברר אודות בלעדיות. בהצלחה!

  • מאפיינים