מאז ומעולם, היה תחום הנדל"ן אחד מאפיקי ההשקעה הפופולריים והנפוצים ביותר בישראל, כאשר רכישת נכס נדל"ן מציבה ברשותך נכס ממשי שיישאר בידיך בכל מצב, ללא קשר לתנודות השוק. אם חיפשתם זמן רב תחום מקצועי חדש להיכנס אליו, תחום הנדל"ן הוא אחד התחומים המרתקים והמשתלמים ביותר - מדוע ולמה? קראו כאן בהרחבה.

קורס מקצועי ללימוד נדל"ן יקנה לך ידע והכשרה נדרשים לביצוע השקעות נדל"ן מניבות ומוצלחות. בנוסף, במידה ותמיד חלמת להקים סוכנות נדל"ן שתסייע למשקיעים ולמשפחות המעוניינות בבית החלומות שלהן לעצב את עתידם, לימודי נדל"ן עשויים להיות המסלול היציב שלך בדרך לשם. אז אם שאלת את עצמך מה היתרון בכניסה לתחום, מה לומדים בקורס לימודי נדל"ן ומה נדרש כדי להתחיל - אספנו עבורך כאן את כל מה שכדאי לדעת עבור הצעדים הראשונים שלך בתחום.

 
ראשית, מה היתרון ברכישת דירות להשקעה?
זוגות צעירים רבים בישראל שואפים ליום בו יוכלו לקנות בית משלהם ומחפשים אחר דירות מתאימות שיתאימו לתקציב, לצרכים האישיים ולהעדפות האישיות שלהם. רכישה נבונה של הנכס, עשויה להשתלם מאוד בעתיד, שכן עם ההנחיה המתאימה ולא מעט ידע וניסיון, ניתן לזהות דירות להשקעה שערכן יעלה בהמשך הדרך ויאפשרו לרוכשים להניב רווחים נאים. זוהי הסיבה שנדל"ן הוא אחד מאפיקי ההשקעה היציבים ביותר בישראל, כאשר הביקוש לדיור הוא עצום ולכן גם אם התשואה לא תמיד הכי גבוהה, תמיד תהיה הכנסה פאסיבית ויציבה על ידי קניית נכסים, הטבתם ומכירתם, או בצורת דמי שכירות על ידי הצעת דירות להשכרה לאורך שנים רבות. ההכשרה והידע שתקבלו בקורס לימודי נדל"ן תאפשר לכם לקבל החלטות רווחיות ונבונות בתחום.
 
אז מה לומדים בקורס ללימודי נדל"ן?
כדי לבצע את ההשקעות הטובות ביותר, תחום הנדל"ן דורש ידע מעמיק ונרחב במגוון רחב מאוד של תחומים. עלינו להכיר היטב את המרחבים הגיאוגרפיים והדמוגרפיים בהם אנו בוחנים נכסים ולזהות פוטנציאל לנכס מניב במבט עתידי לטווח ארוך ביותר. לכן לימודים אלו יעסקו במגוון רחב מאוד של תחומים שיאפשרו לך לזהות את העסקה הנכונה, הנה כמה מהתחומים הבולטים שחשוב להכיר - 
 
סקירת פתרונות מימון: אחד מהאתגרים הגדולים ביותר ברכישת נדל"ן הוא חיפוש אחר אפיקי המימון. ככל שנטיב להכיר את שוק המשכנתאות ואת מגוון המוצרים הפיננסיים הקיימים בשוק, כך נוכל להציע ללקוחות שלנו פתרונות גמישים יותר ולאפשר גם לעצמנו טווח פעולה רחב בכל עסקה שנבקש לעשות.
 
הכרה עם תחום היזמות והנדל"ן: נלמד כיצד לבחון נכס ולזהות עסקה כדאית, נכיר את מגוון הכלים הנדרשים ליזמות נבונה ולניהול ותכנון פרויקטים, כיצד לבצע סקר שוק יעיל ואת כל הצעדים הנדרשים להקמת המיזם שלך.
 
הכשרה בסיסית בדיני מקרקעין: הפן המשפטי הוא בעל משקל רב בתחום הנדל"ן. אמצעי פיקוח כבדים חלים עליו במדינת הישראל ולכן חשוב שנהיה בקיאים בכל ההגבלות והתנאים המשפטיים שלהם נהיה נתונים בכל עסקה. נכיר את דיני המקרקעין הבסיסיים שחשוב להכיר ולא פחות חשוב מכך – את תקנות המיסוי אשר יסייעו לנו לזהות האם עסקה היא כדאית.

  • מאפיינים