עוצמתה הכלכלית של רי/מקס ישראל

רי/מקס הינה רשת בינלאומית לתיווך נדל"ן, הפרוסה ב-65 מדינות ובעלת היקף העסקים הגדול ביותר בעולם בזכות יותר מ-120,000 סוכנים, הפעילים ב-6,950 משרדים. רשת רי/מקס בישראל, בראשות ברנרד רסקין, חוגגת בר-מצווה להיווסדה, והיא מונה 76 סניפים עם למעלה מ-500 סוכני נדל"ן. רי/מקס היא רשת התיווך הגדולה ביותר גם בישראל. הרשת מתרחבת באמצעות מכירת זיכיונות ומאפשרת לכל אדם לפתוח עסק משגשג משלו.

 

הטכנולוגיה המתקדמת ברי/מקס ישראל

לרי/מקס האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף. אתר יד שנייה של רי/מקס www.remax-israel.com זוכה מדי חודש ל-50,000 ביקורים ויותר. באתר מאגר עשיר ועדכני של נכסים ופרויקטים המשווקים על-ידי הרשת בבלעדיות. המידע על הנכסים מתורגם ל-22 שפות שונות, ובתוך כך זוכה לחשיפה ארצית ובינלאומית אדירה.

ביה"ס לנדל"ן של רי/מקס ישראל

צמיחתה של רשת רי/מקס בישראל משקפת את חזון החברה להיות מובילה בתחום - לא רק בגודל אלא בעיקר באיכות. מדריכי ביה"ס למקצועות הנדל"ן עוברים השתלמויות במרכז ההדרכה של רי/מקס באירופה. ביה"ס הישראלי מספק הדרכה ותמיכה מקצועית ואיכותית לסוכני רי/מקס, והוא מציע ללומדים שיטה ייחודית ומתקדמת לעבודה בתיווך נדל"ן בעזרת מגוון קורסים וכנסים מקצועיים, סדנאות, הכשרות והשתלמויות ע"י מרצים מומחים מהארץ ומחו"ל.

 

 

סוכני רי/מקס בישראל

500 סוכני רי/מקס ישראל חדורי מוטיבציה גבוהה, מחויבים להצלחה ובעלי אחריות אישית ואתית גבוהה. כל סוכן חותם על קוד אתיקה, המחייב אותו לעבוד ביושר ובאמינות. הסוכנים של רי/מקס הגיעו מקשת רחבה ומגוונת של תחומי עיסוק. הם עברו הסבה מקצועית בביה"ס למקצועות הנדל"ן של רי/מקס והפכו בזכות הידע ושיטות העבודה הייחודיות לאנשי מקצוע מובילים. סוכני רי/מקס מוכיחים רמה גבוהה של מקצועיות, מומחיות ושירות עם חיוך. אין זה פלא שהפכנו לחברה מספר 1 בישראל ובעולם.

 

 


  • מאפיינים